| Haterock_2271 a întrebat:

Pentru voi aia rockeri. Ce inseamna rockul pentru voi, de ce nu aveti grija ca lumea sa vada si partea buna rockului? Ce ati face pentru ca lumea din jur sa vada cum sunteti de fapt?
Spuneti'mi si mie Evanescence, The Rasmus, Tokio Hotel, Linkin Park sunt rock? Atunci de ce ii asculta toti manelistii, toti t*ganii? Ala din ce mi-a zis si mie cineva nu e rock... e chestie de rockeri falsi care vor si ei sa fie pe trend. voi ace aveti cu aia care asculta Biber sau Hanna? Nu toti sunt asa prosti cum credeti voi

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hai fa mars...

Apache
| Apache a răspuns:

Haterock
se scrie lasa-ma ...retarda semi-analfabeta!

| Biby a răspuns:

Buna.
Doar Evanescence sunt rock. Ceilalti sunt doar niste cocalari care se cred rock-eri.
P.S. @Haterock,
Tu cate conturi iti mai faci?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Du-te-n priza ma-tii.

| Lace a răspuns:

Tot timpul gasesti motive sa pui intrebari aiurea? Te roade cevaa acolo ca nu e toata lumea ca tine? Mai taci!

| Skylar a răspuns:

"Nu toti sunt asa prosti cum credeti voi", ei bine nu toti sunt asa prosti cum crezi tu.

| Skylar a răspuns:

@Haterock nu vorbeam despre rock, vorbeam despre tine, asa greu e sa delimitezi subiectul?

| StefanaR a răspuns:

Arata-mi si mie un cocalar care asculta The Rasmus. raised eyebrows Ma rog. Dupa cum se vede esti tu insati o cocalara care nu stie ce e aia muzica buna.

| BunicuLuCristos a răspuns:

Fail troll is fail

Traducere libera : Esti proasta, fa! happy

| Konica a răspuns:

Hanna si biber is niste handicapati nu stiu ce e aia muzica
daca nu stii versurile degeaba mai asc rock...
rockul e pentru versuri si pentru negativ.
in schimb la hanna si bieber :-J
sunt niste tampiti
versurile lor nu au sens...
si negativele lor is facute deobice la aparate tongue
aia nu e muzica phbbbbt

| AnathemaKatze a răspuns:

Draga mea, aici e chestie de gusturi.
Da, e adevarat ca in afara de Evanescence si Linkin Park(care si ei din pacate au devenit cam comerciali), toate celelalte trupe sunt wannabe-uri.(bla, bla, nu vreau sa dezbat mai mult de atat pe tema acestui subiect).
Pana acum insa, n-am intalnit niciun rrom care sa asculte asa ceva thinking Ciudat. Se pare ca traim pe alte planete.
Iar in legatura cu rock-ul. exista alte 1 milion de trupe bune, de la monstrii sacri ai acestui stil de muzica pana la trupe mai noi, dar care au stiut sa transmita prin intermediul versurilor niste mesaje mult mai inteligente decat vor reusi vreodata Justinel Bieber sau Rihanna.
Nu cred ca rock-ul are si o parte rea, este doar o imagine falsa, data de niste dereglati mental, care au dus atitudinea rock la extrem si care vor sa iasa in evidenta(intr-un mod urat).
NU as face absolut nimic pentru ca lumea sa vada"adevarata noastra fata". Oamenii oricum nu vor intelege niciodata pe deplin acest stil, mai ales aici, in Romania, unde manelele si muzica comerciala sunt la putere.

| Haterock_2271 explică:

Apache "fa" asa vorbesti tu? hai lasa-ma si du-te la facultate

| Haterock_2271 explică:

Apache, Ophiel, RessurectionoftheDead daca asta credeti voi despre rock, sunteti la fel de rockeri ca mine