| Doarof3 a întrebat:

Peste ceva timp am examenul,apoi admiterea și celelalte. Vreau sa știu cum e la liceu, fiindcă am emoții. Mă puteți ajuta cu niște sfaturi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in liceele de rahat se intampla ce-au zis restul.
Daca te duci la liceu de top e foarte fain. Liniste in clasa. Recuperezi toata materia pe care ai pierdut-o in generala. O sa observi ca se repeta absolut toate lectiile si se mai adauga putin.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nou. Te baga baietii cu capul in wc. Iti fura banii. Te bat. Same old story.

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow, oare de ce am senzația că parcă vorbeşti din experiență? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e foarte diferit de generala, doar ca sunt oameni noi.

| Djsjuajsjsj a răspuns:

New school - same old bitches.