| vip 2010 a întrebat:

Peste o saptamana este ziua meastraight face. Pana acum un an de abia asteptam sa imi tin ziua de nastere, sa ma distrez, eram mai plina de viata. Acum parca, nici nu-mi pasa ca se apropie ziua mea. Am in suflet un gust amar, dar nu stiu de ce. Am aproape tot ce-mi doresc, dar totusi tot amar mi-e sufletul. Incerc sa mi-l indulcesc, cu cate ceva ( nu exagerat, deoarece nu-mi permite varsta, 15 ani), dar in zadar. Am o stare de nedescris, oare sa fie vreun semn sau ce?thinking

2 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna.Asa a patit si cea mai buna prietena a mea[si-a sarbatorit ziua acum 3 zile]. Incearca sa iti aduni cat mai mult prieteni si sa organizati o party, gaseste-ti o iubita, sau un iubit, gandeste-te ca faci deja 15 ani si nu mai esti un copil, ci un adolescent in toata regula.Savureaza fiecare clipa a vietii ca si cum ar fi ultima, pentru ca o data in viata faci 15 ani.Pa,pa.

| Andra_7834 a răspuns:

Hm linisteste-te fiecare avem cate o perioada mai proasta dar linisteste-te o sa treaca?