| anonim_4396 a întrebat:

Phoebe Tokin a murit sau este doar un zvon penibil?

12 răspunsuri:
| inna a răspuns:

E doar un zvon asa cum s-a auzit si de George Clooney laughing.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

N-a murit... Au fost doar zvonuri. Daca te uiti pe net vei gasi doar intrebarile si raspunsurile puse pe aceasta tema pe TPU, iar in restul commentu-rilor nu se specifica nimic despre asta. Pe Wikipedia nu apare decat data nasterii. Din punctul meu de vedere cred ca a fost doar un zvon tampit... dar ar fi bine sa scrii si tu la un fan club - ca sunt destule si precis ei stiu mai multe. Oricum pe TPU s-a pus de foarte multe ori aceasta intrebare. Raspunsurile date au fost controversate si nu au lamurit - pentru ca s-a gasit cate unul sa scrie ca a murit. Totusi nu au cazut toti de acord cu felul in care a murit. Unii spuneau ca in accident de masina, altii ca de motocicleta, altii ca a murit de supradoza - si altii radeau de toti cei care intrebau si de cei care raspundeau la intrebare. Eu sper sincer sa se lamureasca lumea ca nu putem afla nimic mai multe si sa nu se mai puna intrebarea asta pe TPU.

| LoveForShania a răspuns:

Bineinteles ca nu a murit. Este doar un zvon aruncat de unii oameni, apoi aceste zvonuri se duc in presa...si lumea asta crede! Sunt doar niste persoane care vor sa o stearga pe Phoebe din peisajul vedetelor... Dar nu cred ca vom stii cine a inceput acest zvon. poate ca spune cineva ca ala a spus acest lucru, apoi se duce in presa...si toata lumea crede asta. E o pierdere de timp. Si la stiri arata ce zice presa, unele lucruri de la stiri sunt chiar foarte penibile, nici copiii mici nu le-ar crede. 42% din stirile de la televizor sunt adevarate.Noi speram sa se mareasca numarul stirilor adevarate, ca sa nu mai arata la tv lucruri care nu se intampla, si sa faca pe toata lumea sa creada tampenii. Daca am vorbit putin vulgar prin ultimele propozitii imi cer scuze.Deci...nu cred ca a murit!

| LoveForShania a răspuns:

Si oricum, daca ar muri, lumea ar crede ca e un zvon. Nu v-ati putea imagina ca ar muri. Asa s-a intamplat si cu Michael Jackson...nimeni nu s-ar fi gandit ca ar putea muri acum, si ia te uita... a murit! Cred ca prin acest raspuns am dat intelesul ca a murit... dar nu e asa... asta e chiar un zvon!

| Ralux a răspuns:

E doar un zvon penibil.

| Kokolina a răspuns:

Din cate stiu eu e doar un zvon

| ICanLoveYou a răspuns:

Cred ca daca mai aud asta explodez v-am mai spus un haker a postat pe site-ul ei ca e moarta dar ea este vie ca tine ca mine.Cred ca acelasi haker a postat pe site-ul lu Miley Cyrus ca e moarta dar nu este te rog sa nu mai crezi in zvonurile astea penibile.

| ICanLoveYou a răspuns:

Ba da o sa mai fie sezonu 3 dar se lucreza inca la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu a murit de ce nu mai sunt episoade noi cu H2O?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca Phoebe Tokin e vie

| Emmrd a răspuns:

laughing))) e doar un zvon foarte penibil asa ca nu mai vorbiti prostii

| bianca29 a răspuns:

Nu a murit verisoramiu are un prieten care e prieten cu tatal lu pheope si nu a murit