| anonim_4396 a întrebat:

Piata Muncii e pe Bd Muncii sau nu au legatura? (Bucuresti)

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Eu am cautat Bulevardul Muncii si este in Buftea. La Piata Muncii sunt Bulevardele Basarabia si Decebal, Soseaua Mihai Bravu si Calea Calarasi. Nu ai un punct de reper pentru ce cauti mai exact?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu, nu are legatura. De ce nu folosesti google maps?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Pentru ca nu se potrivește realitatea cu ce scrie pe google maps. Am mers la stația de metrou muncii și nu am găsit ce voiam. Poți sa îmi dai mai multe detalii?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bondarel99):

Poti sa-mi spui exact ce cauti?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Eu caut bd muncii. Pe google maps apare ca e la statia de metrou muncii dar nu e.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Nu, stiu doar ca Bulevardul Muncii spre Iancului. Banuiesc ca mi s-a zis gresit si se cheama altfel.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bondarel99):

Spre Iancului este Soseaua Mihai Bravu. Am mai intrebat pe cineva si nu a auzit de Bulevarul Muncii in acea zona. Cel mai probabil te-a informat gresit cine ti-a spus.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Multumesc

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bondarel99):

Eu am cautat Bulevardul Muncii si este in Buftea. La Piata Muncii sunt Bulevardele Basarabia si Decebal, Soseaua Mihai Bravu si Calea Calarasi. Nu ai un punct de reper pentru ce cauti mai exact?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Inainte de dec. '89: bul. Basarabia se numea bul. Muncii