| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa imi ofere un host pentru un server de cs1.6?
Serveru a mai fost hostat acum v-reo 2 luni dar din cauza ca am ramas fara bani nu am putut sa il mai platesc. Hostu il vreau numai pentru 2-3 luni dupa care o sa il platesc. Ofer la schimb amx_imessage cu textul "Server hostat la %nume%" sau ori ce alt mesaj. Daca cel care imi ofera hosting are comunitate pot sa raman la el si sa tin un xredirect.ID contact: siriusbr_2020 sau mail : siriusbr_2020@yahoo.com
Sau as dori sa ma ocup de un server mod surf/biohazard/deathrun.

2 răspunsuri:
| cristydts a răspuns:

Iti hostez eu

| Matinalis a răspuns (pentru cristydts):

Ma poti ajuta si pe mine in leagtura cu host?