| mois a întrebat:

Poate muri cineva dupa ce l-ai castrat? (barbat)

4 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

De tristete, evident. La ce bun daca nu mai ai "pofta" aia de viata?

| drogh a răspuns:

Dacă un bărbat este bătut, poate să moară. Depinde de zonele în care agresorul a lovit. Dacă nu, poate scăpa cu traume sau chiar cu un handicap.

| Niklauss a răspuns:

Eu zic ca da ar putea muri ca daca nu ai mai avea sti tu ce atunci care ar mai fi rostul sa traiesti fara sa o sti tu ce pe una. Funda?

| Spaz472 a răspuns:

Ai ganduri diabolice? Si nu poate sa moara daca e facuta cum trebuie. Nu iti pot ura succes la intrebarea asta, lol.