| Roza21 a întrebat:

Cand un barbat/femeie ar trebui castrat/a?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Franta ii castreaza pe violatorii de minori sau violatorii tipici care violeaza ce prind in cale si mai e o tara in orientul mijlociu care i-a femeile si le castreaza ca sa nu faca sex.

| elasexygagica a răspuns:

Nicioadata

| FucktheSystem a răspuns:

Când sunt suficient de proști să ajungă să nască/crească și mai mulți proști.
Ști cum e proștii se înmulțesc ca iepurii...și o fac fără să vrea.

| stejara2 a răspuns:

Mmmm castrat? Asta zici de unul care violeaza fete si femei si le lasa insarcinate, dar daca intrebi cand sa nu mai aiba copii din anumite motive de sanatate sau finaciare intrebi,, cand un barbat? femeie ar trebui sterilizat?

| Mann02 a răspuns:

Cand foloseste acele functii ca sa distruga pe altii laughing

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Atunci cand violeaza copii mici, le zicem pedofili handicapatilor astora. dar asa ceva se intampla in alte tari nu la noi in Romaniawinking

| emy12345 a răspuns:

Stai oleaca cum le castreaza femeile le pune lacat la madona? si asta ii o solutie