| pixbitza a întrebat:

Poate sa-mi explice cineva care e faza cu RANK ul de pe profil si cum faci sa iti creasca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rank-ul reprezinta locul pe care il ocupi in clasamentul TPU(clasament stabilit in functie de numarul de puncte castigate din raspunsurile date).

2 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Cu cat Rank-ul scade, cu atat ai mai multe puncte.Deci trebuie sa scada in functie de numarul de raspunsuri si/sau castigatoare+ voturile acordate. Daca rank-ul tau creste inseamna ca cineva te-a "intrecut "la raspunsuri si voturi, chiar daca TPU nu este o cursa.

| HyuLa a răspuns:

Stiu eu happy
Trebuie sa raspunzi la intrebarile altora
Pentru a acumula puncte
Sau sa iei fundite
Funditele iti ridicca si ele punctele
Sper ca ti-am fost de ajutor kiss