| puidetigan a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva, de ce in ultima perioada sunt atatea revolte in mondul arab?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Prefer să nu fiu aşa de conspirativ ca şi răspunsul de mai sus şi voi spune doar că acea lume este plină de privaţiuni, lucruri care se adună în gândul oamenilor odată cu modernizarea lumii care devine tot mai democrată. Este pur şi simplu politică...

1 răspuns:
| SirOvY a răspuns:

Se apropie 2012 prietene! nostradamus a zis! pentru ca o noua putere.se va naste! si va veni armaghedonu! uita.te la Zeitgheist! daca, vrei sa intelegi ceva despre conspiratia mondiala si sursa conflictelor.petrolul si america!