| inger_4231 a întrebat:

Poate sa mi spuna si mie cineva cum s a terminat serialul ""fara sani nu exista paradis " de pe canalul acasa? asa un mic rezumat daca se poate

Răspuns Câştigător
| diana_4037 a răspuns:

Pai...
catalina vroia sa se omoare si nu stia cum.
asa ca a facut o inscenate vorbind cu peleambre ca sa o omoare pe "diavolita" cu motivul k e q Marcial.
Catalina i-a zis lui Peleambre k la nu stiu ce bar .sau ceva gen. afara o sa apara Jessica.
Si intru`n final... a aparut acolo (asa zisa roscata-Jessica) care de fapt era catalina...peleambre a dat semnal k a ajuns s-a dus unu in fata ei si a impuscato de 3 ori.
ea ramasese pe jos q fata in pamant...si...
(de la spate credeai k e jessica)
si.
s-a dus peleambre sa vada.si chiar a crezut ca era jessica .pana cand a vrut sa o sune pe catalina si a vazut k de fapt telefonul suna langa el.
atunci si-a dat seama k cea moarta era catalina.
si ma rog.
a inceput sa planga si chestii. thinking
iar langa catalina era o carte deschisa unde scria [mentira...sin senos no hay paradiso] [adica... ceva gen :minciuna! fara sani nu exista paradis]... da chiar s-a terminat?
k nu m`am uitat nici eu aseara...
cred ca mai sunt cateva episoade.
dar stiu sigur k asa o sa se termine... daca vrei sa vezi mai multe uittete pe youtube!
:*

3 răspunsuri:
| ahaaaaaaa a răspuns:

Nu s-a terminat, i-au schimbat ora de difuzare, este de la ora 22 de luni pana joi si vineri de la 22:30!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-au pus silicoane si au demonstrat ca exista, nu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai jessica trebuia sa fie omorata dar catalina ia luat locul si a scris pe o carte ca mentira sin senos hay paradiso