| BogdanIlie a întrebat:

Pot face ceva daca ledul de la iqos pâlpâie intermitent? Si daca da, ce?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

• LED-urile dispozitivului iQOS şi de curăţare încălzitor indică roşu intermitent simultan: indică o defecţiune a încărcătorului portabil iQOS;
• Semnal intermitent roşu: se încarcă dar indică o defecţiune;

De altfel, mai zice si asta:
---
Atunci când întâmpini un LED roșu, îți recomandăm o resetare a dispozitivului:

IQOS 2.4 PLUS
Pentru a reseta dispozitivul IQOS 2. 4PLUS - acesta trebuie să fie introdus în încărcătorul portabil. Ține apăsate simultan butoanele de Bluetooth și de pornire până când toate LED-urile clipesc scurt.

IQOS 3
Pentru a reseta dispozitivul IQOS 3 - acesta trebuie să fie introdus în încărcătorul portabil. Ține apăsat butonul de status timp de 10 secunde apoi eliberați. LED-ul care indică statusul bateriei și LED-ul de status al dispozitivul se vor aprinde și închide treptat pentru a confirma resetarea.

IQOS 3 MULTI
Pentru a reseta dispozitivul IQOS 3 MULTI - ține apăsat butonul de status timp de 10 secunde apoi eliberează. LED-ul care indică statusul bateriei și LED-ul de status al dispozitivului se vor aprinde și închide treptat pentru a confirma resetarea.
---

Sursa: https://www.iqos.ro/noutati/ledurile-iqos