| anonim_4396 a întrebat:

De ce dupa prima pulverizare la un aparat air wick ledul palpaie in culoarea rosie? mersi

4 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Buna! Ee posibil ca partea mecanica din aparat sa fie defecta si unele modele au un arc sau un elestic care trage sau impinge inapoi clapa presoare iar clapa presoare actioneaza un contact, daca arcul sau elasticul este sarit sau rupt nu trage inapoi clapa presoare si contactul ramane in circuit inchis (conectat) iar partea electronica se comporta ca si cum nu ar avea tub de spray in interior.

| Deatcu_Gicu_Constantin_1956 a răspuns (pentru viavo):

Multumesc dar aparatul meu un senzor caci pe duza avea doua linii negre care sau sters iar pe cea de la rezerva noua nu este nici una

| iInfinityDarkness a răspuns:

Pe pulverizator, acolo sus la capacelul ala trebuie sa fie doua dungi negre.

| Andrei_Csurka_1986 a răspuns:

Deoarece rezerva nu este cunoscuta de aparat, probabil rezerva nu e de la aceeasi firma ca si aparatul.