| larysa_4174 a întrebat:

Pot folosi minutele internationale din cosmote si pe mobil (Vodafone) in germania, spania?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Minutele internationale care le ai la cosmote sunt valabile sa suni in Germania sau Spania dar numai pe telefoane fixe! Deci nu merge sa suni pe un numar de mobil din tarile respective.Doar numere fixe. Bafta!

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Daca in oferta este mentionat, da. In majoritatea ofertelor se dau doar pe fix in UE

| larysa_4174 explică:

Merci! asa stiam si eu dar credeam ca s a mai schimbat ceva

| larysa_4174 explică:

Dar stii ce retele mobile din Romania are la extraoptiuni incluse minute internationale pe mobil