| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa imi sterg intrebarile sau raspunsurile de pe TPU?big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal - nu. Insa o poti contacta pe Raluca (admenistratoarea site-ului) printr-un mesaj privat sau la "Contact" (sus in coltul drept al paginii) si daca o vei convinge ca intrebarea/raspunsul ta/tau merita anulat/a, atunci EA, fiind singura in masura s-o faca, te va ajuta. happy Bafta! thumbs up

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@MoreTime, faci concurs de cele mai lungi laughing si frumoase (din punct de vedere al designului, graphicii big grin ) raspunsuri? oh go on Foarte tare faza! oh go on

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, cel mai simplu este sa ti-le raportezi singur! Se sterg garantat!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@Noname: putem! Eu mi-am raportat o intrebare care imi aparuse de doua ori, o data anonim, si am raportat si un raspuns de-al meu care si ala a aparut de doua ori identic. Daca astepti pana face administratia asta... te apuca Craciunul! Mai poti edita raspunsurile, sa stergi sau sa adaugi ceva, chiar si tot (!), dar trebuie sa scrii ceva pentru ca postarea ramane.In situatia asta este o problema cand sunt deja raspunsuri la tema intrebarii si daca se schimba subiectul, raspunsurile apar ca "nuca in perete"

| Narfundo a răspuns:

OK! Imi detaliaza cineva cum sa sterg pana la urma din raspunsuri si din intrebari?

| MoreTime a răspuns:

NOname, incercam doar sa par sigur pe ceea ce spunlaughing de ce sa zic mai multe, sa-i zic saracului baiat sa se duca la Raluca sa-i zica ca vrea sa stearga niste postari. Eu am dat raspunsul la intrebarea lui big grin

| MoreTime a răspuns:

Apesi la Raporteaza din partea dreapta jos a mesajului si inainte bifezi una din cele 3 motive ale raportarii. Si finishhh. Distractie placuta la raportat tot site-ulbig grin