| alisha19 a întrebat:

Pot sa imperchez un hamster(cred ca siberian) acum chiar daca s-a nascut in august 2010?

1 răspuns:
| pokiD a răspuns:

Desigur, nu conteaza vârsta.
de exemplu şi eu am avut 2 papagali.un baiat si o fata, care se iubeau dar din pacate, baiatul a murit. si ca sa nu sufere de dor papagalita, si sa poata murii pentru ca ei sunt foarte sensibili, am luat alt papagal, si este diferenta de vreo 4-5 ani intre ei si se iubesc fara probleme. sper ca te-am ajutat tongue