| BrokenBarbie a întrebat:

Pot sa transfer credit de pe o cartela de cosmote? la cat trebuie sa sun?

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De pe o cartela de cosmote tot pe una de cosmote. Doar aşa se poate.
Procedeul este aşa: *444*valoare*număr-de-telefon#.
Să spunem că vreau să transfer 3 euro numărului 0766000000, atunci fac aşa: formez *444*3*0766000000# şi apelez.
O să mă pună apoi să tastez *444*1# şi să apelez din nou, pentru a confirma tranzacţia.
Şi gata.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti sa transferi!
Suna la *100 si mai pui un diez, ca eu nu stiu unde mi-e pe tastatura.
big grin