| Blackwoman27 a întrebat:

Poti comunica cu un om care a murit recent? nici nu au trecut cele 40 de zile?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din pacate niciodata numai poti, asta e

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai lipsa ceva doage sau ai fumat ceva tare poate reusesti sa comunici

| T0T a răspuns:

Nu.

| lpavel a răspuns:

NU! Nu poti comunica, cine spune altceva e un mincinos, un inselator!

| sublime89 a răspuns:

Doar in imaginatia ta.

| Dariusuu a răspuns:

Nu poţi. În momentul de faţă e IMPOSIBIL. Nu ştiu, vedem peste 1000 de ani (dacă nu ne loveşte ceva asteroid sau meteorit).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, chiar daca a murit recent sau de 10 ani. Daca ti se pare ca ii auzi vocea e altcineva, dar nu el. E mort, si la moarte incetam sa existam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau, anul 2015 si oamenii inca mai cred in fantome.

| Ionutza2012 a răspuns:

Te sfătuiesc să nu dai bani pentru asemenea înșelătorii. Au existat câteva experimente în sensul ăsta, în trecut, dar 100% științifice. Nu există magie, vrăji, etc. deci orice vrei să încerci te asigur că e o înșelătorie.