| VrRos05 a întrebat:

Îți poți comunica cu iubita toate fanteziile, fără stresul ca te va părăsi?
Sau cu o alta fata cunoscuta recent îți poți comunica fanteziile și credeți ca le va accepta?

4 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Depinde ce fantezie ai că poate după aia vrea ea tot timpul să faceți sex așa.

| VrRos05 explică (pentru anonim3247):

Femeile vor sa facă sex?
Pe ce lume trăiești varumiu

| Ka0ru a răspuns (pentru VrRos05):

E aprinsă lumina la tine în cap dar nu e nimeni acasă. Femeile vor să facă sex, doar nu cu tine.

| anonim3247 a răspuns:

Femeile vor toate prostiile în pat indiferent cât de serioase sunt ele.