| mariuschakra12 a întrebat:

Poți reclama pe cineva la politie daca ai o înregistrare când te jignește?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu, o sa rada aia de tine, au alte treburi mai importante de facut (printre care si statul degeaba), ca sa-ti ia tie in serios nimicurile astea.
Ei uneori nu iau in serios violurile si fac misto de unele femei care depun plangere, damite ce zici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politia nu face în România în unele cazuri când ești bătut rău sau jefuit darmite când te jigneste cineva, o sa rada de tine aia, o sa te considere nevastuica.

| elennax a răspuns:

Am fost jefuita si politia n-a facut nimic si tu vrei sa faca ceva pe motivul asta?)))))