| AaNnCcUuTtZzAa a întrebat:

Cum poti sa faci la lady popular ca sa iti schimbi culoarea peretzilor?

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Nu ai cum. Trebuie sa-ti cumperi alt tapet si iti alegi din magazin culoarea.Succes!

2 răspunsuri:
| BeYoU a răspuns:

Daca esti pe ladypopular.com dai la wallpapers si cumperi unul iar daca esti pe ladypopular.ro dai la tapete si cumperi unul
succes! si app add me pe ladypopular.com am user-ul oanadivina
si pe ladypopular.ro user:missoanadivina
pup!

| Ralucka_7047 a răspuns:

Trebuie sa dai inapoi la pereti iti alegi modelul apesi pe el alegi culoarea si dai savewinking. Sper ca ti-am fost de ajutor.