| Pichakchiu a întrebat:

Poți sa mergi la Urgente cu propria mașina?

23 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca poti dar nu-i recomandat, daca tu esti "cazul" de urgenta, insemannd ca ori ai dureri atat de mari de nu poti conduce, ori nu esti atat d egrav incat sa fie caz de urgenta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți si cu bicicleta

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Ma duc cu rolele sa moara familia mea!

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Cat o mai tinem cu spamul asta? Reply fara sens zi de zi?

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Fara sens? serios? cand n-ai stiut ca au fost 45 de ani de comunism si nu 40 a fost fara sens? si restul pe care trebuie sa mi le amintesc.

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Acum 24 minute | Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):
Ma duc cu rolele sa moara familia mea!

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Pune-le si pe restul!
in afara de alea care au fost in gluma.

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

în 30 Martie | Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):
Ghetouri cred

în 26 Martie | Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):
Cam mult mananci

în 26 Martie | LoveSleep a răspuns (pentru suntserios):
Freaca menta si asteapta sa le treaca viata?

în 25 Martie | Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):
Face misto de tine!

Plus vezi că nu au fost 45 ani de comunism.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

De ce nu le pui si pe alea in care ti-am raspuns la subiect? si da, vezi ca au fost 45!

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Ți am zis sa încetezi cu reply fara sens, restul nu mai interesează. Și au fost 42 ani, nu 45.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Esti sigur? prima data 40 de cateva ori, acum 42, mai cauta!

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

40 a fost o aproximare, mult mai aproape de 42 decat 45 tau.
nu am ce sa caut, datele sunt destul de clare.

data viitoare voi spune si zilele ca sa fiu mai clar. bine asa?
pana atunci tu poti invata putina istorie.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Tu sa pui mana sa inveti istorie, dupa sa te certi cu mine, am vazut din comentariile tale cultura ta generala, eu mai fac si caterinca dar tu esti non stop serios, si oamenii seriosi se spune ca le lipsteste inteligenta.

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Calculeaza tu decembrie 1989 - decembrie 1947... Iti da 45 ani?
Nu iti da... hai la citit ca maine ai scoala si poate iei si nota proasta.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Am luat FB la dirigentie!

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Și poate te ai lămurit și cu istoria României între timp.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Ma gandeam ca poate tu nu te-ai lamurit, prima data sustineai ca sunt 40 apoi 42, pana la urma cati sunt?

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Cum sa incerci sa o dai cotita ca sa distragi atentia la ce ai scris tu.

Eu am explicat destul de clar diferenta intre 40 si 42, de ce cum si cand am scris cifrele alea. Citeste mai sus. In continuare ramane doar greseala ta nu incerca sa distragi atentia.

| dullcat a răspuns:

Evident ca da.Cand nu ai aceasta optiune poti suna la salvare, in caz de urgenta.

| Simpatic a răspuns:

Sigur ca da, poti sa mergi in orice fel pe jos, cu autobuzul, cu masina proprie, cu ambulanta etc
insa te anunt ca au intaietate cei care vin cu ambulanta, se desfasoara pe niste coduri treaba la urgente!
iar daca urgenta ta nu este atat de urgenta precum a altora de acolo (am facut un joc de cuvinte), vei avea de asteptat ceva timp chiar pe la urgente!

| VoidEternal a răspuns:

Da. Primesc și oameni care se prezintă direct acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești capabil sa conduci, da.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Normal.