| Hyung17 a întrebat:

Poti sa pari fericit/a cand de fapt tu nu esti? Daca vezi o persoana pe care nu o/il suporti te poti comporta ca si cum nu ai avea nimic cu el/ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti, chiar daca tu stii ca te maschezi, persoana respectiva nu si va da seama daca stii cum sa o faci

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Da, floare la ureche.
Nu există și n-au existat niciodată persoane pe care nu le suport.

| Doub a răspuns:

Da, pot, mă pricep destul de bine la asta.

Nu, nu pot asta. Sunt câteva persoane pe care nu le suport, deşi nu mi-au făcut absolut nimic. Nu le plac/suport, habar nu am, pentru că pur şi simplu o parte din mine le respinge profund şi mno.

| J0B0MAT a răspuns:

Poţi să pari fericit/ă, iar în realitate să ai sufletul distrus.
Dacă văd o persoană pe care nu o suport o ignor.

| Dariusuu a răspuns:

Depinde cât de mare e durerea. Ai văzut părinţi care pot să să fie fericiţi după ce şi-au îngropat copilul?
Deci aici e treaba subiectivă.
Nici măcar nu merită să o bag în seamă pentru că eu de obicei nu-mi pierd timpul cu persoane care nu le suport.

Timpul e preţiooooooooos.

| UnBroken2016 a răspuns:

Da si nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti parea fericit cand de fapt esti in depresie. Exista mii de cazuri in care oameni pe care nimeni nu ii banuia si-au luat viata.

| Ecaterina2016 a răspuns:

DISIMULAREA este obligatorie în viața pentru confortul tău uneori chiar peru siguranță ta.