| Amidamaru98 a întrebat:

Povestea începe cam așa.
Asta iarna am găsit 5 puiuți de căței abandonați pe strada într-un frig cumplit, nu am putut sa îi las așa și i-am luat acasa începând sa sun la tot felul de asociații, sa pun poze pe Facebook pe grupuri in speranța ca le găsesc pe cineva (nici o șansa) nu am putut sa îi țin foarte mult, dar între timp le-am găsit o clădire abandonată unde le-am făcut un adăpost să îi feresc de zăpada si ger. Le-am adus de mâncare si apa in fiecare zi si intr-un final au crescut si trecut peste iarna, problema este in felul următor, o cățelușa dintre ele a făcut PARVOVIROZA și a murit chiar azi (am fost la veterinar ieri, platit tratament iar seara când am luat-o era ok, azi când am dus-o din nou am lăsat-o acolo și am fost sunat ca a murit) in fine, am încercat sa o salvez. Problema este in felul următor, virusul a rămas in acel loc și nu știu ce sa fac cu cățeii, îmi e tare mila de ei sa îi arunc pe strada aiurea, dați-mi un sfat ca nu mai știu ce sa fac. Seara făina tuturor

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Încearcă totuși sa pui poze pe o pagina pentru donatii ca poate vre cineva sa ia măcar unul.Mai încearcă și la adăpost, normal ar trebui sa aibă locuri.
Altceva habar nu am.

| 199onur7 a răspuns:

Bro(