| SelluMarrie a întrebat:

Hey! Am gasit ieri o catelusa pe strada abandonata si am luat. o acasa.I.am facut baitsa am dus-o la veterinar tot...are 1 luna si este pechinez maro cu labutele albe.Si marea intrebare este : ce nume as putea sa ii pun?
dau fundita pentru cele mai frumoase :*

Răspuns Câştigător
| JustForU a răspuns:

Salut! Vreau sa te felicit.Ai un suflet extraordinar, si ma bucur ca nu ai lasat catelusa aceea in voia sortii.Este foarte frumos ca mai exista oameni ca tine in lume.Ai putea sa-i pui numele Tasha sau Minnie.

P.S.:Nume dragalase de caini gasesti si cautand pe Google.

14 răspunsuri:
| DemonicaMrx a răspuns:

Puneil Pinky.O va face ca pe o printesa acest nume.Multe cateluse in Romania au numele Pinky.Cam vreo 107641 de cateluse au numele acesta in Romania.

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai felicitari pentru gestul frumos numele poate fii flafyy fluffy sara mickey mica zuzy bella trixy

| edytzu4 a răspuns:

Bella, Spice, hai sa iti dau un sfat, sa nu fie ceva obisnuit

| iTami a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......uuunnndaa/
vezi linkul ca i-am raspuns si lu' noname

| Alicia4408 a răspuns:

Pe catelusa mea o cheama Bubulina( si dupa descriere seamana cu a ta happy ) sper sa iti placa numele acestahappy

| BeHappyForMe a răspuns:

Mira,deizy,jesi,lesy,lady,cora,pamy,pufy,sery se scrie cheryy dar asa se citeste,lucy,sasha,chelsea, missy, tasha,

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Eu am o catzelusa exact la fel sin i-am zis Azorica si o alint Aluro Alurica Azuro Atzichi Atzuchu e3tc sper sa te faca sa -i pui si tu numele asta daca nu iti place(ceeeaa ce cred ca nu este adevarat) cauta pe google nume de catele si vei gasi pa!

| antantonio88 a răspuns:

Kate(rine) DivaStar etc.

| sweetyana a răspuns:

Loca spike vvu nimic molo lolo sono fifi loca sela rex mamamma tillly nona cossta sellina siile costicalaughing

| Diaa1 a răspuns:

Sasha big grin

| Whereisthelovewherewhere a răspuns:

Chanel, COCO, Zuzu, TUTU, Mika, Labuta, ronnie, Honney, Oaxy

| elenapietraru a răspuns:

Bella pikki molda

| Tity14 a răspuns:

Rexy, Raf, Rambo, Rex, Randy, Repo, Rex, Rhett, Ricky, Riley, RinTinTin, Ringo, Robby, Robert, Pitty, Pepsi, Princess, Pongo, Pluto, Shelley, Spike, Terry, Titus, Toby, Tommy, Willy, Willie, Wilson, Woody, Otto, Oxy, Oliver, Ollie, Ozone, Nappy, Niko, Nicuta, Nick, Nifty, Newton, Maggie, Mambo, Mambo, Marley, Marlin, Max, Maximillian, Levi, Lexis, Laddie, Larry, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lover, Luky, Kelly, Kenya, Kuky, Kiki, Jelly, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Happy, Ada, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andy, Atlas, Augustus, Bobi, Bunny, Baron, Barry, Bart, Bilbo, Bing, Bingo, Billy, Bellboy, Cody, Cole, Colin, Dino, Doly, Droopy, Dude, Elf, Eli, Ernie, Falcon, Fiona, Fatty, Felix, Fido, Gogu, Gusy, Gussie, Gordo, Gorilla, Gorky.
SpEr cAti Tiam FoSt de AjUTor! Te pup!=)

| FuckYouBaby a răspuns:

Puffy, Puki, Tofy, Fyfy, Pinky, Flaffy, Daisy (se pron deisi), Bubu, Sisy, Bella, Dolly, Lixxy, Messy, Ryta, Lessie, Bijou (Biju), Uffy, Lilly.
Sper ca te-am ajutat!