| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Povesti de groaza adevărate?
Daca vi s-a întâmplat voua e chiar si mai bine.
Ofer funda

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, nu-i chiar de groaza, dar era odata cand ma jucam pe ps si aveam castile, din senin s-a aprins becul, m-am speriat pe moment pentru ca am vazut ca nu a intrat nimeni in camera.

Aaaa, stai ca mi-am amintit

Un prieten a fost lovit mortal de o masina la distanta mica de casa mea, era noapte, eu dormeam si l-am visat, statea intr-o lumina orbitoare, totul se invartea, dimineata am aflat ce s-a intamplat si am ramas masca amintindu-mi de vis.

| oprescudorin11 a răspuns:

Astazi chiar, mergeam pe o sosea linistita, semiantuneric, cand in spate imi apare o catea. M-am uitat instintiv, s-a repezit la mine, mi-a stat inima in loc, apoi s-a indepartat! Fara latrat! M-am uitat la luna, cam maricica! Am stat socat nitel timp caci credeam ca maidanezii au disparut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a stricat telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, multe, dar nu te crede nimeni, doar te cred nebun asa ca prefer sa nu povestesc.

| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Ramonna91

Te rog frumos sa mi le spui!
Eu chiar cred in astea si îmi plac foarte mult.
Cred in fantome sau alte lucruri deci chiar as vrea sa stiu.Pana acum am primit doar prostesti vreau ceva cu fantome.