| anutza345 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti niste povesti de groaza adevarate false care vi s-au intamplat voua sau prietenilor nu conteaza doar sa fie infricosatoare:-)funda pentru cea mai tare poveste

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dallasaf a răspuns:

Pai,intr-o zi eu si cativa prieteni am fost la verisoara mea acasa,toti fericiti acolo,cantam,karaoke, dansam, ea era singura acasa fara nimeni, nimic, si ne uitam la filme de groaza nail biting.Eram tare ferciti, pana cand...Am auzit in camera o bubuietura cum ca o cazut ceva,ne-am dus ca fraierii acol' si nu era nimic rasturnat sau ceva,dupa aceea am auzit in bucatarie rafturiile cum se tranteau, eram pisati pe noi de frica, nu mai puteau, si toti ne intrebam unde e colegul nostru? Si a aparut in spatele nostru strigand: Heii baieti, v-a fost frica a? De fapt el facea zgomotele. Mama! Ce l-am batut atunci!