| danadeeaelena a întrebat:

Preferati Samsung sau IPhone?
Dau fundă

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In acest caz Samsung. Dar am Huawei P 2021.

| Violleta2022 a răspuns:

Samsung

| mihai69 a răspuns:

Motorola.

| Wr3nch a răspuns:

Subiectiv. Doar pentru ca mie imi place nu inseamna ca iti va placea si tie.

| cfrtobias a răspuns:

Samsung ca am, si pe Iphone daca nu poti instala orice doar contra cost e o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung the best.

| ZyRRe a răspuns:

Iphone-ul oferă mai multe aplicații, mai multe beneficii, mie personal îmi place și folosesc un iphone 7 pentru că e mai micuț, ceea ce caut eu adică. Marele dezavantaj e autonomia bateriei. Într-o zi mai încărcată, dacă am nevoie de el mai mult, în încarc de două ori. Dacă nu, o singură dată. Samsung nu prea am avut, dar pentru cineva care are nevoie de telefon doar pentru apeluri/mesaje, orice telefon e bun.

| 44mon a răspuns:

Eu am folosit mereu android, implicit Samsung, dar pe viitor vreau un upgrade la iPhone. Eu cred că e mult mai bun un iPhone, mai ales pentru fotografii.

| PanaitescuMario a răspuns:

Samsung

| Andrew246 a răspuns:

Buna, am avut și Samsung și am avut și iPhone, personal mie îmi place mai mult iPhone-ul decât samsungul, și zic asta pentru ca am petrecut ani având Samsung și am decis sa îmi cumpăr iPhone, bine acum depinde și de părerile fiecăruia, însă îmi place mai mult iOS-ul decât android-ul ca și sistem de operare.