| andrei_6254 a întrebat:

Ce preferati samsung galaxy s i9000 sau iPhone 4?

9 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com - terminale mobile - Fiecare aparat are sexiunea lui, acolo poti sa faci o comparatie intre ele, cu sfaturi si alte pareri de la oameni care le utilizeaza;)

| daηă a răspuns:

Cred ca prefer amsung galaxy s i9000 smug

| αŁз a răspuns:

Samsung galaxy s i9000smug

| ALEXme_4367 a răspuns:

Iphone 4 sincer

| Castig001 a răspuns:

Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 4 clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung chiar daca i phone 4 te atrage ca frumusete eu zic ca Samsung e mai bun ca performanta

| andra4u a răspuns:

Pai eu mi-am dat comanda de Samsung galaxy s si persoanele de acolo mi-au zis ca e mult mai bun Samsung galaxy s si oricum acum toti au iphone deci eu te sfatuiesc Samsung galaxy s!

| Floriin7 a răspuns:

IPhone 4!