| mihai_2762 a întrebat:

Presupun ca ati auzit de vorba aceea "mama prostilor este mereu gravida" ce parere aveti? este adevarata? ieri mi-am dat seama ca este foarte foarte foarte foarte foarte adevaratabig grin

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

E gravida si mereu naste tripletistraight face

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este adevarat! oh go on

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu cred ca nu intocmai, nu cred ca sunt atat de multi prosti pe cat se crede, unii sunt doar neinstruiti si needucati. Numai bine!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

DA... e mai mult decat adevarat!

| Andreea_1745 a răspuns:

Da este adevarat intr-o anumita situatie. Ei bine daca nu ar fi prosti, desteptii si bogatii ar muri! stii de ce? Pentru ca prostii nu stiu multe, si pentru a-si gasi un serviciu trebuie sa munceasca la desteptii care au invatat si au castigat!