Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea o sa nasca curand dar nu s-a hotarat in privinta numelui copilului(e baiat), aveti idei de nume..nu comune(gen mihai, alex, Ionut)ceva mai speciallaughing

Răspuns Câştigător
| iSimo a răspuns:

Raul, antonio, laur, cristi, cosmin, david, octavian funda?

19 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Mihnea,Raul,Catalin,Stefan,Eric,Gabriel,Laurentiu,Laur,Sergiu,Todur,

| IsabelaIssa a răspuns:

Mie imi place mult numele Yannis care vine de la Ioan, deci e nume de sfant. Mihali de la Mihai.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Voldemort.

| SimonaCristina a răspuns:

Stefan...

| michelia a răspuns:

Ai aici o lista cu nume mai rare pentru prietena ta, de la Bryan, pina la Vincenzo sau Elton.
http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/baieti

Totusi sfatuieste-o sa nu faca o alegere chiar iesita din comun. Copilul trebuie sa se simta si el bine cu numele lui mai tirziu:).

Răspuns utilizator avertizat
| hhhapciuuu a răspuns:

Uite cum ii va chema pe baietii mei, eu vreau 13 copii, baieti : beny, cody, jacson, carlisle, zech, ithan, edward ( edy). nu prea sunt romine, doar engleze happy

| StefanVLY a răspuns:

David, Valentin sau chiar Filip. Poate merge si Ciprian! Stefan. Eu cred ca sunt frumoase!

| 현주 a răspuns:

Mie îmi place numele Robert.happy Sau David.

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Adelin, Damian, Cezar, Eduard, Felix, Denis.

| Agenta004 a răspuns:

Eu vreau sa-i pun numele copilului meu : David Andrei happy

| romeliakiss99 a răspuns:

Giulian/,giuliano,yanoș,yanko,yniaki,emiliano,

| anastasia485 a răspuns:

Ce zici de Aius?

| ALEXA981 a răspuns:

Eu una iti recoman Luka sau Sergiu, sau David(eu am un fratior de 2 ani pe care-l cheama Sergiu Andrei)sper ca te-am ajutat! Funda plz

| Ionescu_Valentin_1993 a răspuns:

Kevin,Robert,Mario,Denis

| Myno_Minodora_1998 a răspuns:

Albert, Bogdan, Cosmin, Darius, Eduard, Fabian, George, Klaus, Lucas...

| Sunzi a răspuns:

Armand, Simon(care sa se citeasca Saimon) mereu mi-au placut astea.

| katy90 a răspuns:

Horațiu,Raul,Alexander

| monalisa18 a răspuns:

Nicolas,david,mario,Ioan,remus...