| Llolal a întrebat:

Prietenei mele i se intampla tot timpul lucruri ciudate in legatura cu telefonul mobil de exemplu eram intr-o seara, era in jur de ora 22:00 toata gasca intrase in casa numai noi doua stateam afara si discutam ea s-a asezat jos pe bordura iar eu stateam in picioare si ii povesteam despre "cel de jos"cand deodata din telefonul ei s-a auzit un glas gros care a spus ceva dar noi nu am inteles prea bine ce anume ea a scos repede telefonul din buzunar cand s-a auzit din nou vocea groasa:cine esti?"atunci noi am inlemnit deoarece am vazut ca nu o sunase nimeni si ca nici ea nu apelase pe nimeni...ne-am uitat imediat la apeluri facute, pierdute si receptionate dar la toate scria:"LISTA ESTE GOALA!" iar cea de-a doua intamplare a avut loc chiar ieri noapte deci, eram in casa la mine(eu eram singura pentru ca parinti mei erau plecati la o nunta si de aceea eu am chemat-o pentru ca sincer imi era cam frica sa stau singura in toata casa dupa ce vazusem un film mai horror ea deodata primeste un apel, se uita insa nu scria nimic prima data cand deschide clapita vede numarul meu insa eu eram langa ea si aveam telefonul pe masa si in plus ar fi trebuit sa ma prinda daca o sunam eu pentru ca ea a raspuns am verificat apelurile si creditul insa nimic nu arata ca eu am sunat-o dar cand m-am uitat atunci la telefonul ei chiar aparea ca eu o sun scary

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Toate fantomele vor disparea dupa ce vei inchide Bluetooth eventual WI-FI daca este un telefon mai Smart.

In alta ordinei de idei sunteti doua copile speriate de tehnica, sincer nu ar fi trebuit sa si publicati asta dar acum happy.

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Stii?
Mai bine ai incerca sa te gandesti.
Eu una deja m-am speriat.
Cred...ca ar trebui sa ii spui cuiva, sau sa isi schimbe nr. de telefon si ea si tu.
Apoi o saptamana 2 tineti inchise telefoanele sau chiar mereu de la ora 9 inchise.Si aveti grije cui ii dati nr. de telefon.
batting eyelashes
Apoi pur si simplu aveti grija...presupun ca sunteti fete destul de mari peste 15 ani.Sunt multi dementi in ziua de azi.

| Papusik a răspuns:

Interesenta poveste.

| iuly9 a răspuns:

Pfff...chiar e adevarat?straight face
Eu una m-am speriat jurr
aveti grijastraight face

| unknown12345 a răspuns:

Wow...O_o

| marian_8075 a răspuns:

Ce tip de tef.ai?

| xxxnuvazicxxx a răspuns:

Deja mi-e frica! E ingrozitor! Daca e adevarat!?