| Kramerwalt a întrebat:

Prieteni,ma intreb mereu de ce unii oameni inneaca necazurile(divorturi,rate,alte probleme de genul)in alcool, la ce le sta oare mintea cand golesc zeci de sticle nu se gandesc oare ca problemele raman aceleasi? Nu se gandesc oare ca bautura nu schimba cu nimic situatia in care sunt? Nu se gandesc ca dupa ce se vor trezii din betie vor fi aceleasi necazuri ba chiar in plus?

1 răspuns:
| sandugabi a răspuns:

Oamenii de genul asta au probleme in comunicare sau sufera...si isi ineaca amaraciunile vietii in bautura...sau divorturi.
Cand anumite persoane divorteaza...inseamna ca ele nu socializau prea mult cu persoana de langa ei.....sau erau paranoici