| DidiChanx3 a întrebat:

Primu raspuns primeste funda! luna asta ii ziua unei foste colege care s-a mutat in alt oras dar vine din cand in cand in vizita oricum stiu ca vrea n tricu detroid bad boys ( nu ma mira daca joaca si iubeste basketu) da am gasit situri numa in america si nu ar merita :| uite si o poza http://image.spreadshirt.com/......m-fit-tee. mersi anticipat :)

1 răspuns:
| Doddel a răspuns:

Cumpara un tricou negru si apoi mergi la un centru specializat unde il personalizeaza si scrii pe el Detroit Bad Boys si poate mai are si celelalte semne capul de mort si ce mai este.
Daca nu gasesti toate semnele alege doar Detroit Bad Boys si un numar si bla bla.
La multi ani happy.