| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Am nevoie de ajutor. Vreau sa-mi fac un tricou cu " I love my chemistry teacher ". Mi-am luat tricoul si am nevoie de o poza, si pe net nu gasesc asa cum vreau eu. Adica, in loc de love sa fie o inimioara. Puteti careva sa-mi faceti? Asa, ca asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:27, s:0&biw=1276&bih=753, numa no, sa scrie my chemistry teacher in loc de Vienna, si sa fie in format mare, daca se poate A4.
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| coolgirl16 a răspuns:

Pai... dai la paint si dai acolo unde scrii si dai save si o faci ca imagine big grin dar faza cu inimioara nu stiu.

1 răspuns:
| GabyShiAtat a răspuns:

Pai poti sa intri pe piZap.com sa dai la backgrounds sa alegi o imagine sa o dai in jos sa nu sevada apoi sa dai la scris si in loc de love sa alegi o inimioara o gasesti pe acolo! Scz ca am rasp atad de tarziu dar de abia acum am gasit intrebarea ca te-as fi ajutat mai devreme