| elena a întrebat:

Privirea nu ma inseala... avem un nou EXPERT TPU, care se numeste Artur.
Ma intreb, oare de ce este asa de contestat?
Cred ca niciun utitilzator de pana acum al acestui site, care a avut aceasta onoare de a fi numit expert, nu a fost asa de contestat...sa fie oare si @BitterSveet?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Chiar nu vad rostul acestei intrebari, doresti sa faci reclama in continuare?
Nu crezi ca ar fi fost normal ca el sa vina cu o asemenea intrebare daca i se parea ceva anormal?
Nu am contestat pe nimeni, fiecare om isi are propria valoare.
Acum, e normal, intotdeauna exista nemultumiri, orice ai face nu poti sa-i multumesti indeajuns de mult pe toti.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oricum experţii în mare parte sunt aleşi în funcţie de cât de tare pupă dosuri pentru fundiţe şi rochiţe aşa că...
Mie sincer îmi place Arthur.
Mai degrabă îmi displace utilizatorul "april", primul utilizator pe care am boală în mod oficial.
Salut!

| elena explică:

Suparaciosi mai sunteti, nu poate omul sa spuna o parere, ca va sare iute mustarul... pur si simplu raman uimita cu cata rautate mi-ati raspuns. Prefer raspunsul sau mai bine zis, dorinta exprimata de @Kronstadt, eu iti fac cu placere o inghetata de lamaie si chiar gratis.

| Anca a răspuns:

Nu. i cunosc pe nici unu laughing)

| Anelise_2071 a răspuns:

SECRETEL, Gabriela, Elianna, Brigaela(este si userul anului si expert TPU)...pe astia nu i-ai observat. app mai sunt.

| ButterflyWings a răspuns:

Vreau si eu acolo sus! Vreau si eu langa Arthur! Voi puteti mormai lingandu-va ranile linistit... Elena vezi ca mormaila are ganduri ascunse, nu-l lasa sa te inghesuie...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te mai interesează dacă şi-a schimbat numele sau nu. E treaba lui, secretul lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit si eu la blog si raman surprinsa. Am ales sa nu intervin si nu o voi face, desi imi puteam exprima opinia cum multi au facut-o.
Mai conteaza daca este si BitterSweet? Arthur a fost ales deoarece le-a creat o impresie buna adminilor(cum de astfel, toti expertii au fost alesi). Ce rost are sa mai cautam prin arhiva, sa punem intrebari banale si sa irosim o buna parte din timpul petrecut pe site aruncand cu namol in cineva?
Majoritatea am vazut capacitatile intelectuale ale unor useri. Faptul ca apar divergente este un lucru normal, dar cateodata prea se exagereaza.
Totusi, nu-ti inteleg deloc intrebarea. Nu ti se pare ca deja s-a ajuns prea departe pe blog, de vrei o continuare pe site?winking