| booh a întrebat:

Ce iti lipseste?
Mie imi lipseste un nou EXPERT. Sunt suparat...
Oare e vreo problema cu site-ul unde trageau la sorti?thinking

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Chestiile care-mi lipsesc nu le pot dobandii, de aceea nu doresc sa ma gandesc la ele. Ma axez pe ceea ce am si pot avea.
Adevaratii experti se cunosc chiar daca nu sunt anuntati pe blog.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie imi lipseste iubita. Ne-am pierdut unul de altul.

| Bacemi a răspuns:

@tipu, poti spune si asa.

| Flav a răspuns:

Unii useri pe care-i admiram si apreciam. Unitatea. Dar, ca orice lucru bun in viata, se pierde totul - orice cantec isi are perioada, din pacate.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imi lipsesc destule, nu chiar esentiale(in afara de o sanatate foarte buna), cel mai putin(ori chiar deloc) un nou expert. Te inteleg, desi nu sunt de acord cu tine, am vazut balacarelile pe care le provoci ori in care intri cu o deosebita satisfactie. Ma intreb si te intreb: chiar iti plac asa mult astfel de incidente? Te fac sa te simti mai bine? Oricum, de gustibus non disputandum, asa ca sa ti se implineasca placerea. S-auzim si de bine!

Răspuns utilizator avertizat