| FreddieM a întrebat:

Pro sau anti LGTB? Imi arog libertatea de a dori sa primesc raspunsuri de la homo sapiens sapiens. Cei care nu fac parte din categoria, sunt rugati sa nu se oboseasca, dar sa nu se simta jigniti, nu asta e intentia. Pentru cine nu a inteles, explic mai incolo. Multumesc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Anti, de aia e barbat si femeie sa fie impreuna. Sau sa faca sex la ocazie daca asta doresc

| RAY a răspuns:

De parca acele persoane au hotarat asa ceva, asta e ceva inascut,nu am nimic cu aceste persoane, din contra am cunoscut un tip care era gay si care era cult, invatat si o tipa lesby foarte culta,deschisa la minte,rar asa persoane, cu un IQ mare, mau impresionat

| Frank51 a răspuns:

Oarecum intre, nu consider relatiile dintre ei ceva normal, dar totodata sunt de parere ca nu isi pot controla sentimentele si instinctele si fac ce simt.

| FreddieM explică:

Motivati va rog alegerea raspunsului.

| Maia55 a răspuns:

Pro! Sunt tot oameni indiferent de orientarea sexuală. Pentru mine atât timp cât o persoana este ok nu ma interesează orientarea sexuala, religia, culoarea pielii sau alte aspecte.