| HellenNASTY a întrebat:

Prostia Omeneasca Nu Are Limite! o.o
Sa mor eu! deci eram azi pe drum si ascultam o melodie de la brokencyde. si deodata vin uni si striga la mine ca st emo o.o.

Cum Dacu sa ii fac sa nu imi mai zica emo? Adica nu seman cu unul. port mai mereu blugi skinny colorati si tricouti colorate.
E din cauza muzicai pe care o ascult? adica ascult muzica de genul: brokencyde suicide slience black veil brides blood on the dance floor Luuabishizith(sau cum draq se scrie niciodata nu memorez) all time low abandon all ships si cam tot ce e legat de Metalcore / Deathcore Pop-punk / Powerpop Electro Screamo / Post-hardcore Christcore & Dubstep? pe bune acu ziceti-mi ce sa fac asta devine enervant!

Răspuns Câştigător
| Ioanaaaa72 a răspuns:

In cazul acesta, chiar nu ai ce face.Mereu vor exista copii care pun etichete.Tot ce poti face e sa nu iti pese si sa nu le arati ca te afecteaza.E exact problema ta ce asculti, ce preferinte ai.Nu asta conteaza.

Si ca sa eviti etichetele astea asculta muzica in casti pe strada.Pentru ca ma gandesc ca daca respectivii au auzit muzica pe care o asculti inseamna ca nu o ascultai in casti.

8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Ce te interesează ce cred persoanele de genul ăsta despre tine? Pur şi simplu ignoră-le.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar mai dai drecu' straight face.
De ce ar trebui sa-ti pese de parerea altora care nici n-au gusturi macar asemanatoare cu ale tale?
Daca tu vrei sa-l asculti pe Andi Sixx pana surzesti e problema ta si ei sa ramana cu Salamul si muzica lor "cool ".

Răspuns utilizator avertizat
| MamaTa a răspuns:

Niciodata sa nu inceteze sa te surprinda prostia omeneasca happy, este ceva coplesitor si continuu, asta este cel mai mare defect al democratiei...Ca toti suntem egali, ceea ce este atat de neadevarat. Diferim mult prea mult prin gradul de inteligenta stiluri de viata si opinii pentru a putea fi considerati egali... Asteaptate la multe alte intalnirii cu prostia omeneasca, deoarece ea este peste tot happy. Bafta ~V