| EVA_7591 a întrebat:

Pt.baietii: Cum arata femeila ideala pentru voi?(descrieti-o in cateva cuvinte)

3 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Veau ca eu primul so am, pentru mine conteaza forte mult sa fiu primul, sa ma inteleg bine cu ea, culoarea parului nu conteaza, imi plac foarte tare ochii albastri aprinshi, sa fie cumincioara nu ador agresivele si emo, imi plac sinii foarte tae nu trebuie sa fie mari tare dar nici prea mici sa nai la ce pune mina, imi plac fetele josutze de 1, 65, imi place sa fie romantika dar nici exagerat. funda

| Phutui a răspuns:

Sa fie oleaca mai frumoasa ca dracu si sa nu vorbeasca f mult:*smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cu suflet si minte multa, la mine exteriorul conteaza 25% ca degeaba esti la cap papusa si la fund matusawinking