| gritt a întrebat:

Nu sunteti curiosi cum arata oamenii cu care interactionati pe TPU?

Cum va descrieti in cateva cuvinte?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Din punct de vedere fizic: păr blond, ochi de culoare căprui închis, 160.

| Drimmero a răspuns:

Sa zicem ca de unele persoane sunt curios, adica incerc sa fac o conexiune intre cum ar arata si raspunsurile pe care le dau.

Chelios, inceput de burta, noroc ca sunt destul de inalt si compensez lipsurile si surplusurile prin asta.

| Mosotti a răspuns:

As fi curios sa vad cum arata cei cu care discut aici.

Ma descriu ca fiind un om mediu ca toti oamenii, ca fizic zic.

| Catrice a răspuns:

Nu

| CostinAlamariu a răspuns:

Absolut deloc

| Invictusman a răspuns:

Nop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt curios cum interacționează in fata in fata, puțin mă interesează cum arată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| gritt explică (pentru anonim_4396):

Bun nickname.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gritt):

Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt atât de curioasă de aspectul lor fizic. Pe mine mă interesează doar să fim o cumunitate unită și să ne ajutăm reciproc. happy
Mă descriu ca o persoană optimistă în primul rând, perfecționistă și generoasă.