| KellyGreen a întrebat:

Pt. intrebare asta m-a inspirat raspunsul utilizatorului Lost In Your Smoke™ deci intrebarea:Cine nu vrea sa vina Justin Biberon in Romania?

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Mie nu imi pasa

| roxy_2350 a răspuns:

Eu nu vreau

| Aηηy a răspuns:

Eu vreau sa vina :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa vina mi se pare un tip dragut. si nu inteleg dc toti cei care nu il plac se leaga de el... daca nu sunt de acord cu ce face sa nu il mai bace in seama pur si simplu... pace

| maxQ a răspuns:

Aha si daca nu vrei tu crezi ca nu vine?
Stai calma ca vine sau nu nu te priveste in mod direct nu te pune nimeni sa te duci.