| Alex_8333 a întrebat:

Pum pot sa-mi schimb numele de la yahoo mess. ca sa apara si la prieteni din lista mea. Pana acum am incercat sa-l schimb dar imi apare numai mie.

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Pai daca vrei sa le apara si lor dai la actions si dupa aia send my contact list, sitrimiti modoficarile persoanei care vrei tu

2 răspunsuri:
| Yuukyy a răspuns:

Pai.deschizi messu unde vorbesti cu ei si dai ctrl shift si r sau daca nu mere ii pui pe ei sa dea ctrl shift si r.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau s te anunt dar ru am incercat si nu ammers su poate poti rezolva ceva pe https://login.yahoo.com/config/login_verify2? prin logare si apoi dal la o casuta unde scrie yahoo si apare contact date - date de contact sper ca te-am ajutat