| dulshe a întrebat:

De ce cand imi schimb numele meu la mess(yahoo) imi apare numai mie? Ce trebuie sa fac sa apara si la ceilalti?

Răspuns Câştigător
| dEutSa_8892 a răspuns:

Hei,
Cand intri pe cineva fa urmatoarea combinatie din tastatura: ctrl+shift+R... ca sa ii poata aparea modificarea ta de nume. Trebuie sa astepti ca cei din lista ta sa iti dea accept si apoi va aparea si noul nume.

39 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| psiholoaga a răspuns:

Cand ceri add la cineva in lista, persoana da ok, apoi are posibilitatea sa te pastreze cu ce nume doreste. Si unii te pun cu un nume care sa faca legatura cu tine. De exemplu, la cineva poti fi nicoleta x(numele de familie), la cineva poti fi nico, la cineva o porecla etc, desi toti te au cu aceeasi adresa de email. Sper ca ai inteles.

| dulshe explică:

Nu am inteles? Pai eu am vazut ca la altii le apare numele daca si-l schimba si la mine nu sad Cine ma ajuta si pe mine:?sad

| dulshe explică:

Da am inteles, dar cand cineva isi schimba numele din lista mea imi apare un mesaj de genu "nustiucine si-a schimbat numele in nu stiu, vrei sa pastrezi numele actual sau pe cel vezhi?" pe cand cand imi schimb eu numele nu apare la nimeni chestia aia.

Alte răspunsuri
| caramell a răspuns:

Daca vrei sa apari la toti cu numele acela da click dreapta ca si cum ai trimite un mesaj la toti si nu scrie nimic, doar apasa ctrl+shift+c...si o sa ajunga la toti mesajul, iar daca ei vor o sa accepte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe profilul de yahoo poti avea mai multe Alias-uri, in functie de care poti schimba datele afisate, astfel poti face un alias mai profesional pentru colegi si sefi, si unul mai colocvial pentru prieteni

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trimiti niste detalii dupa, citeste aici http://www.ymlover.ro/......ietenilor/ ti se explica pas cu pas. E simplu.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti dea aia din lista ctrl+shift+r si tu dai acolo cand iti apare nu stiu ce...si ei cand isi schimba numele la fel tu trebuie sa le dai lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii selectezi si dai pe send contact details.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...pentru a arata numele la toti din lista dai la actions la mess si ai mai jos,, Send my contact details'' dupa care ii alegi pe cei carora sa le apara numele pe care l-ai pus...si,cam atatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma copii, dati ca sa va dea numele nou ctrl+shift+c si iti arata la cine vrei sa dai detalile noi!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati la actions -> sent my contact detalis-> bifezi toata lista -> next -> schimbi numele -> save si close -> next -> finish... si asawinking aparare la totiwinking Numai ca ei trebuie sa accepte schimbarea ta de nume :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca le apara si la ceilalti trebuie sa faci: Dai sus la mess, la actions si ii dai,, Send My Contact Details'' si apoi trimiti la toata lista!winkingwinkingwinking

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da e foarte usor ...la mess sus scrie actions, dai click pe ea si o sa iti scrie mai multe chestii din astea... Tu dai click, dupa aia unde scrie "send my messenger list", dupa aia o sa iti apara toata lista ta de prieteni si dai next si te intreaba cum vrei sa le apari cel nou sau cel vechi si tu bifezi pe cel nou. Dai next si dupa aia astepti pana ce iti vor da ceilalti accept la cererea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa trimiti numele tau la toti si sa iti dea accept la noul nume.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa zici la cei din lista sa apese Ctrl+Shift+R. Apoi tu trebuie sa le dai Accept...big grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le apare decat celor pe care ii adaugi! Dupa ce ti-ai schimbat numele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai simplu:X Dai la action si la send my contacts details...si ii alegi pe toti de la tine din lista si dai next next si finishhappy si in acel moment li se va trimite noul tau nume la toti cei din lista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la ACTIONS sus la mess si dai la SEND MY CONTACT DETAILS si dai sa trimiti la toti si gata, dupa le apare la toti.