| SilentRain a întrebat:

Pune-mi o intrebare, promit ca ma chinui sa răspund sincer big grin

108 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

De ce esti depresiva?

| Drimmero a răspuns:

Il placi pe Ray? Da sau nu, nu exista raspuns intermediar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde stai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te cheamă? happy

| Invictusman a răspuns:

Ai traume pe viata vizavi de sexul masculin? Îți schimbi orientarea sexuala?

| SilentRain explică (pentru CIaudiu):

Din cauză oamenilor

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Varianta 2021, Nop

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Pe scaun, beau apa minerala

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

SilentRain

| SilentRain explică (pentru Invictusman):

Nu am nici o trauma, asta e realitatea în mare băieți sunt imbecilii
Daca ași putea, da

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Ai cele mai mari traume de pe TPU, te au dat raspunsurile de gol, nu e vina mea ca ești amnezica de la atâta singurătate, ești ipocrita, falsa happy nu îți admiți problemele sa ști ca ești pe drumul pierzaniei.
Nici numele nu ai curaj sa îl spui sau localitatea de unde ești, pui o întrebare ca îți dai silința sa fi sincera dar ocolești întrebările userilor, sa ști ca îți meriți soarta de schizofrenica :p

| Dismally a răspuns:

Ce anume te-ar putea face fericita? happy

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

E realitatea ta nu a tuturor fetelor, asa putem spune și noi de voi, dar fiecare individ are o decepție, trauma subiectiva asa ca e ceva subiectiv nu se poate generaliza, și nu se știe de și au bătut joc de tine aia, erau cretini, posibil dar nu ești nici tu o Sfânta, mai ales după ce am văzut cum ai înjurat turcaletele ca în mahala, diferența e ca eu îmi admit problemele, am spus ca nu o sa mai înjur și uite ca încet, încet ma țin de cuvânt, am spus ca sunt rasist și ca lupt cu mine însumi, cu ura asta, am admis încerc sa sa accept, lupt dar tu nimic nu admiți niciodată, tu nu ai traume, tu ești sănătoasă tun. Of. Of, cata ipocrizie.

| SilentRain explică (pentru Invictusman):

Ți-o cauți cu mine bătrâne big grin
Nu dragă nu suferă atâta de grav de iporiciz
Unii nu au fost specificii, nu-i vin mea
Nu mă cunoaști, nu zic ca sunt perfecta dar nici demnă de psihiatrie nu sunt
Este adevărat că am scârbă fata de genul masculin, dar nu în totalitate
Exist și băieți care își merită tot respectul, doar că sunt foarte puținii

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Cred că liniștea putina muzica, cafea

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Eu zic ca ești de psihiatrie dar e problema ta asta, tu te-ai izolat social complet, ai o ura fata de sexul masculin, ești misogina, stai mult pe TPU de mulți ani, nu ai prieteni, viata sociala, nu poți trece peste unele traume ca dacă treceai nu îți făceai 10 conturi sa îl înjuri pe onur ca o țigancă. Faptul ca nu recunoști ca ai probleme deși sunt evidente denota ca ești irecuperabila, cu băieții te ai resemnat, urasti toată omenirea nu doar băieții, îți știu răspunsurile. Te pot pune rău la punct daca vreau dar nu o sa o fac ca ești amarata, e treaba ta ca nu îți admiți problemele dar dacă tot ai deschis acest topic unde mentionsi ca te vei chinui sa fi ipocrita și sa ocolești unele întrebări spune multe despre sănătatea ta mintală.
Mai bine nu mai puneai întrebarea asta sincer.
Zici de Ray dar nu ești cu nimic mai buna ca ala.
O zi buna, eu de acum în colo încerc sa te evit, nu suport oamenii falși.

| SilentRain explică (pentru Invictusman):

Ok,pa
Este părea ta nu incerc sa te conving de absolut nimic

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Esti usor de multumit, doar cu o cafea si putina muzica happy

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Nu am nevoie de mai mult
Ideal e sa le am pe toate trei

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Pai cred ca le poti avea oriunde si oricand, nu sunt greu de obtinut.

| SilentRain explică (pentru Dismally):

E destul de greu sa îmi găsesc liniștea interioară, dar e ok
Într-un final o voii găsi și pe aia, cu muzica și ceva cafea mă descurc eu

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Hmm, aceasta o poti obtine eliberandu-te de gandurile negative care iti invadeaza mintea. Exista mai multe metode prin care poti scapa de ele si poti obtine linistea interioara, trebuie sa incerci sa vezi care din ele functioneaza la tine.

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Încă lucreze la asta

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Succes! Era o carte care m-a ajutat sa inteleg un lucru foarte important legat de ganduri, o sa vad cum se chema si iti trimit un mesaj happy

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Pe tine ce te-a atras la respectivul de te-a făcut să suferi și ești dezamăgită? Cu ce "te-a păcălit"?

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Super, danke blushing

| mentholinks a răspuns:

Ce faci cand te mananca?

| SilentRain explică (pentru JOHNtheADVISOR):

In mare parte nu are legătură cu acel om, nu sufăr după el, nu l-am plăcut doar am empatizat cu falsa lui identitate și povestea de viață
Din contra, mă bucur că s-a dus naibii
Sunt dezamăgit de mine că am avut încredere și că acum incerc sa repari tot ce a distrus el fara gram de empatie fata de mine

| SilentRain explică:

O sa aștept să creasc laughing
Poat mâine îmi spuii

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru SilentRain):

Dacă nu te dă pe spate look-ul lui, hainele sau faptul că are bani și cauți să îi explorezi mintea atunci ai toate șansele să întâlnești o persoană exact pe gustul tău. Însă dacă ai criterii de eliminare din cele 3 amintite mai sus nu o să dai decât de suferință și dezamăgire.