| SilentRain a întrebat:

Pune-mi o intrebare, promit ca ma chinui sa răspund sincer big grin

108 răspunsuri:
| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu prea am avut ocazia sa dau de-o fata așa / sau sa admită asta
Na poate sunt eu mult prea singuratică
Dar sa faci sex haotic pentru a urca într-o "ierarhie "bazate pe principii de nimic, nu își are rostul
E penibil sa ajungi într-un punct doar că ți-ai tras'o cu unul și nu datorită ție că om /inteligența ta /caracterul tau
Asta cu open mind a luat-o razna de tot, se face sex de la 13 anii deși sunt niște copii inconștienți și nu e vina lor că Mass-media a promovat sexualitatea la maxim peste tot, chiar și în desenele animate
Nu cred că tipele de genul sunt open mind, doar foloseasc asta ca și scuză
E normal sa ți-o tragi cu cine apuci dar totuși să fii rasistă, bârfitoare, etc
Cel puțin din punct meu de vedere open mind e un om echilibrat, nu unul care vede sexul o laudă /un sport, cii mai mult un moment intim cu persoana pe care o iubește
Hai sa zicem că greșești o dată, de doua ori dar dacă ai ajuns la un număr măricel de parteneri înseamnă ca totuși ai o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Sa reformulez am prezentat 2 situatii diferite s: 1. Multe fete o fac pentru a obtine lucruri: sa devina mai smechere, sa obtina bunuri etc
2. Open mind era o dezbatere am "cunostinte virtuale- femei cu care vorbesc oral nu scris" desigur nu despre asa ceva, dar ocazional au povestit viata lor s3xuala, una fiind intr-adevar fata de top cu corp perfect a spus ca a avut numar cutare de aventuri, dar toate alea inainte de a se marita. Si a pornit o discutie filozofica despre nevoia femeilor de a experimenta cat sunt tinere nu dupa ce devin familiste ca le apuca criza varstei a 2-a cum fac multe din pacate.
Din experienta personala am vazut ca fetele la party fac cu cine apuca putin alcol in cap si scapa de haine, crede-ma am fost in caminele studentesti, la 2 m de mine una o facea cu colegul de camera dupa aia a facut dus si a iesit la intalnire cu Iubitul oficial. Sa nu mai pomenesc de Moldoveni din republica drogati, beti muci, fetele stateau in lenjerie intima de fata cu baietii care intrau in camere nu le pasa de nimic.

| MirceaCal a răspuns:

Am auzit ca ma barfesc hahalerele pe 3 discorduri diferite. Se plictisesc rau?

| SilentRain explică (pentru MirceaCal):

Nu am 3 servere de discord, n-am fost invitata
Stau pe unul' singur, încerc să elimin bârfa tipică homo sapia pe serverul meu
De altele nu știu, fiecare cum îl duce capul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Intum a spus mai inainte ca ai avea vreo 50 de ani https://www.tpu.ro/......-impreuna/

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Vârsta nu este o cifră sau numărul anilor care au trecut
Este proiecția sufletului tauwinking

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Oricum nu se poate generaliza
Slava cercului că nu am trecut pe la facultatea, am mai auzit povesti de genul dar nu le-am crezut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Tin minte ca odata ai spus inaltimea ta, parca si anii dar in orice caz cred ca ai intre 25-30 ani TPU a devenit site de agatat dar oricum ray e mai scund ca tine deci nu are cum sa mearga. asta excluzand ca e la sute de km distanta de tine -> M-am gandit sa conversez si eu aiurea, dar eu am vreo pereche?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Soarta a facut ca eu copil timid pe atunci sa pic cu ai mai smecherasi, petrecareti din tot caminul... Dezastru. cred ca a fost evenimentul care m-a impins sa abandonez facultatea, si sa fug in lume. la propriu
Sa razi de ceva https://www.tpu.ro/......-afara-de/

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

25 suna bine big grin
De ce ar fi înălțimea o problema, daca doi oamenii se înțeleg, iubesc, respecta reciproc
Nu ar mai conta distanța, înălțimea sau alte "baraje" de genul
Și totuși mă amuză cum se gândesc alții că se pot potrivi doii oamenii fără să ne cunoască, nici pe mine, nici pe el
Și-au format un algoritm aleatoriu și TPU a devenit Sentimente.ro

Te-ai născut întreg și tot de unul singur o să pleci cu sau fara pereche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Conteaza foarte mult inaltimea, stiu pentru ca si eu sunt scund am cam acelasi inaltime cu ray la fel ca omul din poza mea de profil. Nu poate exista iubire la distanta aia este aberatie
Iubirea, respectul reciproc sunt termene eliminate de mult din vocabularul meu, nu mai pot crede in existenta lor.

| mentholinks a răspuns:

Cand ai plans ultima data?

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

Ieri

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Și totuși există cupluri de genu ăla
Nici eu nu sunt fană, și cu toate acestea mai întâlnit persoane care păreau să se iubească

Eu una nu pot generaliza, daca asta e perspectiva mea nu însemna neapărat că asta e și realitatea

| mentholinks a răspuns (pentru SilentRain):

Inca o intrebare. De ce ai plans ieri?

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

De nervii /stres

| Rihanna20B a răspuns:

Ai insta? Dacă da cum te numești?

| SilentRain explică (pentru Rihanna20B):

N-am, nu-l vad util și nici rostul