| SilentRain a întrebat:

Pune-mi o intrebare, promit ca ma chinui sa răspund sincer big grin

108 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Luminarele parfumate & pat cu petale de trandafir, sau un bici traditional si deprivare senzoriala?

| SilentRain explică (pentru GabiDumitrescu):

Aghiazma și benzina!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

Hmm, imi place cum gindesti. Cite biserici ai incendiat pana acum? happy

| SilentRain explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu este legal sa fac așa și nici moral
Sa creadă fiecare ce vrea, doar sa nu-mi bage pe gat relgia lor
Am un dezgust fata de glumele cu tentă sexuală, nu le mai face te rog

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

E ilegal, sa fim seriosi. Nu e moral? Dar ce fac ei e moral? Astia mai au un pic si o sa inceapa sa incendieze bibliotecile...
P.S. Daca o gluma cu tenta sexuala te dezgusta, atunci e buna. big grin No bine, no more.

| SilentRain explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu-i moral din punct meu de vedere
Am observat și eu că alții au luat-o razna cu relgia lor, au murit mii de oamenii nevinovați din cauza religiei și asta mă întristează

Eu doar ți-am zis ce nu îmi place happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

"Fight fire with fire" nu merge. Ce as vrea eu e un proces cu macar cateva mii de romani prin care sa isi obtina in instanta independenta spirituala totala. Gen am fost botezat fara voia mea, se iau bani din impozitele MELE pentru biserici, vreau ca in instanta sa se declare nul actul botezului si absolut nici un ban din taxele si impozitele mele sa nu ajunga la mizerabilii astia. Doar asa pot fi pusi la respect mafihotii in sutana. Dar ce zic eu, cand la referendumuri 90%+ se declara religiosi dar habar nu au mai nimic despre religia lor...

| SilentRain explică (pentru GabiDumitrescu):

Asta e o idee care îmi place al naibii!
Din păcate Preoți și Parlamentarii sunt mana in mana

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

Nu tine neaparat de parlamentari. Cel putin partea cu renuntarea la botez si declararea lui ca act invalid. Daca se obtine in instanta pentru un grup mic, de vreo 50 macar, deja e o mare lovitura pentru bor si crestinopati.

| Theo94 a răspuns:

Cum te vezi peste 10 ani?

| SilentRain explică (pentru Theo94):

Momentan nu am nici o perspectiva pe lunga durată
Sper ca împlinita si cu o familie

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Bai da alt loc sa vorbesti despre chestii de genul nu ai gasit... Fereasca

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Daca gloantele ar ricosa la cum pot sa deviez eu discutiile, cu un singur incarcator ai invada Bulgaria.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Mai bine ma duc eu la somn ca nu vreau sa incep vreo discutie asa laughing. Te sfatuiesc sa iesi sa alergi sa te obosesti oleaca poate nu iti mai ricoseaza gloantele rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Daca nu dai cu manta, parca nu prea are nici un farmec biliardul...

| raMLesS a răspuns:

Dac-ai stii că maine trebuie' sa-ti predai testamentul, ai umple azi de bombe tot guvernul si parlamentul?

| SilentRain explică (pentru raMLesS):

Da, ași face asta și acum doar sa am bombe

| raMLesS a răspuns (pentru SilentRain):

Eu nu beau berea cu halba ca tine, o savurez cu shakeu de proteine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Stii sa gatesti?
Esti Moldoveanca Hoppa atunci merge si o conversatie despre bauturi, ce iti place? https://youtu.be/wRUUKNGwKAI

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu mă consider experta in bucătari, mă descurc
Nu consum alcool, sunt pe baza de cafea și apă minerală

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Stii rusa asa macar un pic? am o pura fantezie sa-mi gasesc una asa mai tinerica mai saracuta de prin est Moldova, Belarus, Ucraina laughing

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

laughing)
Mai ai de căutat, baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Stiu, am cunostinte care si-o gasit Moldovence, cand au auzit de bani erau gata fetile, de prin Bacau pe undeva

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Da peste tot dai de specimene de genul
Cum sa nu rămâi dezamăgit când fetele de genul sau înmulțit
Oamenii neserios sunt peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Tind sa cred ca asa e normal? Adica fetele sunt programate biologic sa fie materialiste, la fel cum barbatii sunt programati sa li se scoale cand vad orice femela, desigur avem Vointa care ne impiedica de la aceste impulsuri naturale.
Ce inseamna moralitatea? Cine suntem noi sa decidem ce e ok sau nok sa faca altcineva atat timp cat nu ne afecteaza in mod direct?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Totuși nu mai trăim in perioda in care femeia sa nu aibă opțiunii
Multe fac asta din lene, pentru că e variant cea mai ușoară de-a deține banii, înainte era alta poveste nici măcar drept la vot nu aveau
E trist sa vezi cum se aude desconsiderată in felul ala, cum se limitează in a fii obiecte pentru niște hârtii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Sau pentru a se dea mai smechere? Boss. Sau pur si simplu de distractie unele fete simt placere cand o fac. merg la party dupa care se culca cu unu-altul... si poate e mai bine sa experimenteze cat sunt tinere decat dupa ce au familii si le apuca criza varstei a 2-a -> cum fac foarte multe. Cunosc femei au fost "usi de biserica" cand erau tinere dupa ce s-au maritat si au mai inaintat in varsta s-a facut vagaboante in toata regula. Pe cand cunosc alta cand era tanara s-a culcat cu o gramada de tipi peste 15 tipi diferiti in decurs de 2 ani, dupa ce s-a maritat a deveni fidela complet

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu breh, nu sa fie materialiste, ci sa gaseasca masculul alpha si sa se reproduca cu ala. In cazul de fata, pentru multe, banii = mascul alpha = viitor mai sigur, protectie, sanse mai mari ca urmasii sa propage specia cu succes. Atita tot.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Ciudate ființe, na daca și asta e o laudă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

De ce nu? in ziua de azi e calitate sa fii open mind, fetele in special cele mai tinere, pustalii se culca cu tipi care is mai smecherasi pentru a creste si ele in ordinea ierarchica. Si sa fim seriosi pentru cateva minute + - nu tot voi sunteti?