| Punishment a întrebat:

Pur si simplu mi-am pierdut cheful de a invata!
Soluti?

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

De unde a pornit? Care materie ti-a displacut mai inainte? De acolo a pornit.

Oricum o privire asupra telurilor pe care le ai in viata, asupra realizarilor pe care vrei sa le ai te ajuta sa repornesti motoarele.

Un alt punct important e calculatorul. Asta iţi poate taia cheful de a invata, te stoarce de energie, te moleşeşte de tot. Daca ai acest sentiment dupa utilizarea lui fa-ţi program strict de utilizare a calculatorului.

Alt pont: e iarna si stai mai mult in casa. Mai ieşi cateva minute afara si umpleţi plamanii cu oxigen.

Succes!