| Illvix a întrebat:

Putem avea o conversatie folosind numai intrebari?

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Nu cred. Asa ceva nu ar duce nicaieri.

| BuciSh0t a răspuns:

@Kei Foare tare avatarul rolling on the floor mia inveselit ziua

| Kei a răspuns:

Ia vezi, se poate?laughing

| Draven a răspuns:

Dar tu chiar crezi asa inocent cum esti, ca eu cu avatarul acesta prea badass alb-negru subliniand respectul pentru trecut, avand un individ aratos evident intelectual, 100% instarit financiar dupa costumul care-l poarta, avand capul sprijinit intre degete parca spunand subtil ''Asta e tot ce poti?'',... n-ar putea purta o conversatie folosind numai intrebari?