| SeeNobody a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste statusuri? Dar mai rare daca e posibil si nu conteaza in ce domeniu. Am creat si eu cateva dar am nevoie de mai multe si nu am timp suficient. Va rog mult ajutati-ma. Cele mai bune si multe primesc funda`.

Răspuns Câştigător
| HinaOnBike a răspuns:

Ce faci? Plec. Unde? Undeva departe. Cum te voi vedea? Umbre pe cer. De unde voi sti ca esti tu? Sperante. Cat va dura? O secunda. Daca imi va fi dor de tine unde te gasesc? In mintea ta. Si dupa? Viseaza

Fii tu insuti! Viata e prea scurta ca sa fii altcineva. Zambeste! Nimic nu merita sa fii suparat

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape...

Zambetul tau e fals ca de obicei... Nici n-ai curaj sa te uiti in ochii ei. Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata, care era preferata ta odata

Sigur ca exista si dragoste la prima vedere, dar este intotdeauna bine sa aruncam si o a doua privire

Adorm in fiecare noapte cu gandul la ea. Din vise nimeni nu mi te poate lua. Acolo esti cum vreau eu si doar a mea. Pacat ca nu pot schimba cu vise realitatea

Funda?